Kategorie Jídelní sety
Výrobce FORLIVING s.r.o.
Prodejce Nabytek-forliving
Více o produktu

Jídelní set Halle 2023 od renomované značky FORLIVING s.r.o. je dokonalým jídelním setem pro váš domov. Tento kvalitní jídelní set, který je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 16 855 Kč, se skládá z robustního a elegantního nábytku, který promění každou jídelnu v ideální prostor pro vaše denní stravování a hostinné návštěvy. Je navržen tak, aby vydržel nároky každodenního používání, zatímco přidává šmrnc a styl vašemu interiéru. Porovnejte naše ceny a ujistěte se, že náš jídelní set Jídelní set Halle 2023 nabízí skvělou hodnotu za peníze.

Popis produktu Jídelní set Halle 2023

Jídelní set Halle nabízíme ve složení z rohové lavice 125x165 cm, stolu a 2 židlí. Rohová lavice z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm má hrany opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Čalounění je ze speciálních PUR pěn odolných proti prosezení. Dodáváme v demontu. Deska stolu je vyrobena z lamina o síle 18 mm. Kostra židle je z bukového masivu. Lavice je pravolevá, při objednání nemusíte přemýšlet o variantě provedení. Stranu si jednoduše zvolíte až při samotné montáži, kterou si můžete u nás přiobjednat. Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Komponenty nabízené sestavy Halle: - rohová lavice, rozměry rohu 125x165 cm, výška 83,5 cm, výška sedu 47 cm - pevný stůl Madrid, rozměry 70x110 cm, výška 73 cm - 2x židle Ringo, rozměry sedáku š45xh40 cm, výška sedu 47 cm, výška 90 cm Vyobrazené čalounění je 1132 - sedák / 1133(vzor) - zádová část. Židle jsou vyrobeny z masivního buku a mořeny do barvy laminovaných desek ve vzorníku. To znamená, že židle si podrží kresbu bukového dřeva a pouze barva židle je adekvátní barvě laminované desky. Nezaručujeme dodržení návaznosti pruhů u pruhovaných látek a vzorů u vzorovaných látek, proto doporučujeme vzorovanou látku pouze na opěráky.

Kupte si Jídelní set Halle 2023 za 16 855 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit

Informace o Jídelní set Halle 2023

V obchodě Nabytek-forliving máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Jídelní set Halle 2023 ještě dnes jen za 16 855 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit hned

Často kladené otázky o Jídelní set Halle 2023

Jaká je nejnižší cena Jídelní set Halle 2023?

✅ Produkt Jídelní set Halle 2023 můžete koupit již od 16 855 Kč v eshopu Nabytek-forliving.

Kde je možné koupit Jídelní set Halle 2023?

✅ Tento produkt Jídelní set Halle 2023 si můžete koupit například v obchodě Nabytek-forliving.

Je Jídelní set Halle 2023 skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Jídelní set Halle 2023 skladem. Dostupný je i v eshopu Nabytek-forliving.

Nezaujal vás produkt Jídelní set Halle 2023? Vyberte si podobné zboží:

Rohová lavice SOFIA olše, Vinyl červenáRohová lavice SOFIA olše, Vinyl červenáRohovou lavici SOFIA nabízíme z lamina v dezénu olše s čalouněním Vinyl červená. Praktický.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 420 Kč

Rohová lavice DAKAR kalvados Balaton 96Rohová lavice DAKAR kalvados Balaton 96Představujeme rohovou lavici DAKAR! Tato stylová a funkční jídelní rohová lavice do kuchy.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 740 Kč

Rohová lavice TUNIS wenge, scotland brownRohová lavice TUNIS wenge, scotland brownRohovou lavici TUNIS nabízíme z lamina v dezénu wenge s čalouněním Scotland brown. Díky s.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 5 090 Kč

Halmar Jídelní set LanceHalmar Jídelní set LanceProvedení: Jídelní sestava obsahuje stůl a dvě židle, je vyrobena v kombinaci laminované M.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 038 Kč

Rohová lavice SOFIA buk, Vinyl šedáRohová lavice SOFIA buk, Vinyl šedáRohovou lavici SOFIA nabízíme z lamina v dezénu buk s čalouněním Vinyl šedá. Praktický a s.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 420 Kč

Masivní lavice, malá Masivní lavice, malá Malá lavice - lze kombinovat a vytvořit rohovou sestavu. Sedák odklápěcí. Masiv - smrk. Za.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 10 107 Kč

Rohová jídelní lavice BigboxRohová jídelní lavice BigboxOblíbenou jídelní lavici BigBox nabízíme pouze v pevném rozměru 124x164 cm. Vybírat můžete.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 16 827 Kč

Rohová lavice DAKAR bílá vinyl bordóRohová lavice DAKAR bílá vinyl bordóRohovou lavici DAKAR nabízíme z lamina v bílém dezénu s čalouněním vinyl bordó. Díky svému.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 300 Kč

Idea Stůl + 4 židle CORONA 3 voskIdea Stůl + 4 židle CORONA 3 voskSvětlá jídelní sestava nikdy nezklame, vždy bude působit elegantním dojmem, u prostorného.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 5 699 Kč

Jídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv, třešeňJídelní set 1 + 4 v rustikálním stylu – masiv, třešeňVytvořte si z kuchyně útulné a harmonické místo, kde prožijete s rodinou a přáteli krásné.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 7 990 Kč