Výrobce FORLIVING s.r.o.
Prodejce Nabytek-forliving
EAN 2010001195184
Více o produktu

Jídelní set JASPER 1+4 od renomované značky FORLIVING s.r.o. je dokonalým jídelním setem pro váš domov. Tento kvalitní jídelní set, který je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 7 058 Kč, se skládá z robustního a elegantního nábytku, který promění každou jídelnu v ideální prostor pro vaše denní stravování a hostinné návštěvy. Je navržen tak, aby vydržel nároky každodenního používání, zatímco přidává šmrnc a styl vašemu interiéru. Porovnejte naše ceny a ujistěte se, že náš jídelní set Jídelní set JASPER 1+4 nabízí skvělou hodnotu za peníze.

Popis produktu Jídelní set JASPER 1+4

Jídelní set Jasper se skládá z jednoho stolu a 4 židlí, které jsou navrženy tak, aby nabízely maximální pohodlí při jídle a byly zároveň odolné a stabilní. Díky rozkládacímu stolu můžete přizpůsobit jeho délku podle vašich potřeb až na 170 cm. Moderní jídelní set Jasper dodá vašemu domovu styl a eleganci. Zaujmou vás jeho čisté linie a jednoduchý design, které spolu vytváří harmonický celek. Kombinace skla a oceli v černo-popelavé barvě dodává setu sofistikovaný vzhled. Rozměry (šxhxv): - stůl 110-170x70x76 cm - židle 44x58x89 cm, výška sedu 47 cm

Kupte si Jídelní set JASPER 1+4 za 7 058 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit

Informace o Jídelní set JASPER 1+4

V obchodě Nabytek-forliving máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Jídelní set JASPER 1+4 ještě dnes jen za 7 058 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit hned

Často kladené otázky o Jídelní set JASPER 1+4

Jaká je nejnižší cena Jídelní set JASPER 1+4?

✅ Produkt Jídelní set JASPER 1+4 můžete koupit již od 7 058 Kč v eshopu Nabytek-forliving.

Kde je možné koupit Jídelní set JASPER 1+4?

✅ Tento produkt Jídelní set JASPER 1+4 si můžete koupit například v obchodě Nabytek-forliving.

Je Jídelní set JASPER 1+4 skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Jídelní set JASPER 1+4 skladem. Dostupný je i v eshopu Nabytek-forliving.

Jaký má EAN kód produkt Jídelní set JASPER 1+4?

✅ Produkt Jídelní set JASPER 1+4 má EAN kód : 2010001195184

Nezaujal vás produkt Jídelní set JASPER 1+4? Vyberte si podobné zboží:

Idea Stůl 100 × 65 + 4 židle CORONA 3 vosk/šedáIdea Stůl 100 × 65 + 4 židle CORONA 3 vosk/šedáPěkný a prostorný jídelní set CORONA 3 je výhodou každé jídelny. Stůl i židle jsou z .. ⭐⭐⭐⭐⭐ 6 499 Kč

Lavice Bond 02Lavice Bond 02Jídelní lavici Bond z lamina o síle 16 mm nabízíme v několika dezénech (viz varianty produ.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 808 Kč

Axin Trading Ratanová sedací souprava Bahama malá medová polstr MAXI levandule (vzorovaný)Axin Trading Ratanová sedací souprava Bahama malá medová polstr MAXI levandule (vzorovaný)Sedací souprava Bahama patří stále mezi nejoblíbenější ratanové sedací soupravy. Souprava.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 6 084 Kč

Rohová lavice CHILE wenge vinyl bordóRohová lavice CHILE wenge vinyl bordóRohovou lavici CHILE nabízíme z lamina v dezénu kalvados s čalouněním vinyl bordó. Díky sv.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 650 Kč

Rohová jídelní sestava Rohová jídelní sestava Sestava nábytku do jídelny nebo kuchyně se skládá z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Lavici.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 11 411 Kč

Idea Stůl 140x70 + 2 lavice CORONA 2 voskIdea Stůl 140x70 + 2 lavice CORONA 2 vosk  Jídelna zařízená kvalitním nábytkem, který vydrží spoustu let, je snem snad každé h.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 7 399 Kč

Mlot Vitrína VENUS VN4 Mlot 59/197/40 Barva: dub-sonomaMlot Vitrína VENUS VN4 Mlot 59/197/40 Barva: dub-sonomaUspořádání: vitrína má prosklené dveře uchycené na kovových pantech uvnitř vitríny je celk.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 5 948 Kč

Rohová lavice SOFIA kalvados, Boston chocolateRohová lavice SOFIA kalvados, Boston chocolateRohovou lavici SOFIA nabízíme z lamina v dezénu kalvados s čalouněním Boston chocolate. Pr.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 840 Kč

Rohová lavice rohRohová lavice rohRoh lavice - lze kombinovat (viz. související zboží). Masiv - smrk. Za příplatek lze objed.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 6 408 Kč

Mlot Jídelna DIANA 2 Mlot Barva: borovice-snehovaMlot Jídelna DIANA 2 Mlot Barva: borovice-snehovaJídelna DIANA 2 Mlot se skládá Vitrína Diana 5 Mlot 125/158/42 Rozkládací jídelní stůl DIA.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 53 901 Kč