Kategorie Jídelní sety
Výrobce FORLIVING s.r.o.
Prodejce Nabytek-forliving
Více o produktu

Rohová jídelní lavice Duo A od renomované značky FORLIVING s.r.o. je dokonalým jídelním setem pro váš domov. Tento kvalitní jídelní set, který je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 23 037 Kč, se skládá z robustního a elegantního nábytku, který promění každou jídelnu v ideální prostor pro vaše denní stravování a hostinné návštěvy. Je navržen tak, aby vydržel nároky každodenního používání, zatímco přidává šmrnc a styl vašemu interiéru. Porovnejte naše ceny a ujistěte se, že náš jídelní set Rohová jídelní lavice Duo A nabízí skvělou hodnotu za peníze.

Popis produktu Rohová jídelní lavice Duo A

Rohovou jídelní lavici DUO A s volitelnou opěrkou nabízíme ve 3 rozměrech. Lavice Duo A se rozlišuje čalouněným pruhem z boku. Aplikace na boku rohové lavice je vždy v látce sedáku, proto ji zakoupíte pouze v jednobarevných látkách. Tyto rohové lavice doporučujeme kombinovat nejen se židlemi, ale i rovnými lavičkami ve stejném provedení. Dodáváme v demontu. Lavice je pravolevá, při objednání nemusíte přemýšlet o variantě provedení. Stranu si jednoduše zvolíte až při samotné montáži, kterou si můžete u nás přiobjednat. Rohové lavice jsou pohledové i ze zadní strany, umístit je tedy můžete dle potřeby i volně v prostoru vaší kuchyně či jídelny. Předpokladem pro umístění lavice do rohu místnosti je pravoúhlý roh. Rozměry: - volitelný rozměr 120x165 cm, 140x180 cm nebo 155x195 cm

Kupte si Rohová jídelní lavice Duo A za 23 037 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit

Informace o Rohová jídelní lavice Duo A

V obchodě Nabytek-forliving máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Rohová jídelní lavice Duo A ještě dnes jen za 23 037 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit hned

Často kladené otázky o Rohová jídelní lavice Duo A

Jaká je nejnižší cena Rohová jídelní lavice Duo A?

✅ Produkt Rohová jídelní lavice Duo A můžete koupit již od 23 037 Kč v eshopu Nabytek-forliving.

Kde je možné koupit Rohová jídelní lavice Duo A?

✅ Tento produkt Rohová jídelní lavice Duo A si můžete koupit například v obchodě Nabytek-forliving.

Je Rohová jídelní lavice Duo A skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Rohová jídelní lavice Duo A skladem. Dostupný je i v eshopu Nabytek-forliving.

Nezaujal vás produkt Rohová jídelní lavice Duo A? Vyberte si podobné zboží:

Rohová jídelní sestava Rohová jídelní sestava Sestava nábytku do jídelny nebo kuchyně se skládá z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Lavici.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 11 411 Kč

Vomaks Rohová lavice CHILE Barva: olše, Materiál: tkanina - boston goldVomaks Rohová lavice CHILE Barva: olše, Materiál: tkanina - boston goldHledáte pohodlnou a stylovou jídelní rohovou lavici do kuchyně? Nehledejte nic jiného než.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 4 080 Kč

Rohová lavice DAKAR kalvados vinyl červenáRohová lavice DAKAR kalvados vinyl červenáPředstavujeme rohovou lavici DAKAR! Tato stylová a funkční jídelní rohová lavice do kuchy.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 300 Kč

Jídelní sestava Bond malá Jídelní sestava Bond malá Malou jídelní sestavu Bond z lamina o síle 16 mm nabízíme v několika dezénech (viz variant.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 13 774 Kč

Rohová lavice TUNIS kalvados, scotland brownRohová lavice TUNIS kalvados, scotland brownRohovou lavici TUNIS nabízíme z lamina v dezénu kalvados s čalouněním Scotland brown. Díky.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 5 090 Kč

Axin Trading Ratanová sedací souprava Bahama malá medová polstr MAXI okrový (kostka)Axin Trading Ratanová sedací souprava Bahama malá medová polstr MAXI okrový (kostka)Sedací souprava Bahama patří stále mezi nejoblíbenější ratanové sedací soupravy. Souprava.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 6 084 Kč

Otoman, vodní hyacintOtoman, vodní hyacintOtoman se dřevěnou konstrukcí a povrchem s výpletem ze svazků vodního hyacintu. Praktický.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 400 Kč

Axin Trading Ratanová sedací souprava Bahama medová velká polstry bíléAxin Trading Ratanová sedací souprava Bahama medová velká polstry bíléProvedení: Sedací souprava je vyrobena z přírodního ratanu v medové barvě. Spoje ratanové.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 9 194 Kč

Idea Jídelní set 4423Idea Jídelní set 4423Provedení: Stylový jídelní set se skládá ze 4 židlí a pevného stolu obdélníkového tvaru.&n.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 8 590 Kč

Lavice Industrial B33, 2ksLavice Industrial B33, 2ksJídelní lavici Industrial B33 nabízíme skladem v kombinaci rustikálně hnědé desky a matně.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 331 Kč