Kategorie Jídelní sety
Výrobce FORLIVING s.r.o.
Prodejce Nabytek-forliving
Více o produktu

Jídelní set Baden 2 od renomované značky FORLIVING s.r.o. je dokonalým jídelním setem pro váš domov. Tento kvalitní jídelní set, který je nyní dostupný za neodolatelnou cenu 17 640 Kč, se skládá z robustního a elegantního nábytku, který promění každou jídelnu v ideální prostor pro vaše denní stravování a hostinné návštěvy. Je navržen tak, aby vydržel nároky každodenního používání, zatímco přidává šmrnc a styl vašemu interiéru. Porovnejte naše ceny a ujistěte se, že náš jídelní set Jídelní set Baden 2 nabízí skvělou hodnotu za peníze.

Popis produktu Jídelní set Baden 2

Jídelní set Baden nabízíme ve složení z rohové lavice 125x165 cm, stolu a 2 židlí. Rohová lavice z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm má hrany opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné. Čalounění je ze speciálních PUR pěn odolných proti prosezení. Dodáváme v demontu. Deska stolu je vyrobena z lamina o síle 18 mm. Kostra židle je z bukového masivu. Lavice je pravolevá, při objednání nemusíte přemýšlet o variantě provedení. Stranu si jednoduše zvolíte až při samotné montáži, kterou si můžete u nás přiobjednat. Předpokladem pro umístění lavice je pravoúhlý roh místnosti. Komponenty nabízené sestavy Baden: - rohová lavice, rozměry rohu 125x165 cm, výška 83,5 cm, výška sedu 47 cm - pevný stůl Madrid, rozměry 70x110 cm, výška 73 cm - 2x židle Ringo, rozměry sedáku š45xh40 cm, výška sedu 47 cm, výška 90 cm Vyobrazené čalounění je 1130 - sedák / 1131(vzor) - zádová část. Židle jsou vyrobeny z masivního buku a mořeny do barvy laminovaných desek ve vzorníku. To znamená, že židle si podrží kresbu bukového dřeva a pouze barva židle je adekvátní barvě laminované desky. Nezaručujeme dodržení návaznosti pruhů u pruhovaných látek a vzorů u vzorovaných látek, proto doporučujeme vzorovanou látku pouze na opěráky.

Kupte si Jídelní set Baden 2 za 17 640 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit

Informace o Jídelní set Baden 2

V obchodě Nabytek-forliving máte zaručenou expresní dopravu a bezproblémovou reklamaci v případě problémů. Obchod je 100% ověřený a doporučený uživateli.

Kupte Jídelní set Baden 2 ještě dnes jen za 17 640 Kč v obchodě Nabytek-forlivingKoupit hned

Často kladené otázky o Jídelní set Baden 2

Jaká je nejnižší cena Jídelní set Baden 2?

✅ Produkt Jídelní set Baden 2 můžete koupit již od 17 640 Kč v eshopu Nabytek-forliving.

Kde je možné koupit Jídelní set Baden 2?

✅ Tento produkt Jídelní set Baden 2 si můžete koupit například v obchodě Nabytek-forliving.

Je Jídelní set Baden 2 skladem a připravený na odeslání?

✅ Ano, momentálně je produkt Jídelní set Baden 2 skladem. Dostupný je i v eshopu Nabytek-forliving.

Nezaujal vás produkt Jídelní set Baden 2? Vyberte si podobné zboží:

Rohová jídelní lavice Duo ARohová jídelní lavice Duo ARohovou jídelní lavici DUO A s volitelnou opěrkou nabízíme ve 3 rozměrech. Lavice Duo A se.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 23 037 Kč

Rohová lavice Sevilla 126x166 cmRohová lavice Sevilla 126x166 cmRohovou lavici Sevilla nabízíme v rozměru 126x166 cm. Rohová lavice z laminované dřevotřís.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 21 820 Kč

Rohová lavice roh Rohová lavice roh Roh lavice - lze kombinovat (viz. související zboží). Masiv - smrk. Za příplatek lze objed.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 6 408 Kč

Rohová lavice Rohová lavice Rohová lavice klasického designu z LTD o síle 16 mm s malým úložným prostorem. Vybírejte z.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 5 365 Kč

Otoman, vodní hyacint Otoman, vodní hyacint Otoman se dřevěnou konstrukcí a povrchem s výpletem ze svazků vodního hyacintu. Praktický.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 400 Kč

Lavice s úložným prostorem ZKU-02Lavice s úložným prostorem ZKU-02Jednoduchá lavice klasického designu vyrobená z LTD o síle 16 mm, lze vybrat z několika od.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 092 Kč

Lavice Classic - otevíratelná Lavice Classic - otevíratelná Masiv - smrk. 1x odklápěcí sedák. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Ná.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 15 052 Kč

Rohová lavice DAKAR wenge vinyl bronzRohová lavice DAKAR wenge vinyl bronzPředstavujeme rohovou lavici DAKAR! Tato stylová a funkční jídelní rohová lavice do kuchy.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 3 300 Kč

Rohová lavice Dortmund 127x167 cmRohová lavice Dortmund 127x167 cmRohovou lavici Dortmund nabízíme v rozměru 127x167 cm. Rohová lavice z laminované dřevotří.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 23 281 Kč

Rohová lavice CHILE wenge Boston chocolateRohová lavice CHILE wenge Boston chocolateRohovou lavici CHILE nabízíme z lamina v dezénu kalvados s čalouněním Boston chocolate. Dí.. ⭐⭐⭐⭐⭐ 4 080 Kč